Vrcholy programu třetí kapitoly metropolitní sezóny budou 29. Memoriál prof. Václava Michala, I. k., 1400 m, 135 tis. Kč), v němž otestují formu adepti startu v květnové klasické Velké jarní ceně, a 13. Memoriál Jaroslava Maška (II. k., 1400 m, 100 tis. Kč) pro starší sprintery a mílaře.Celkem se uskuteční osm dostihů, úvodní dostih startuje ve 14 hodin, areál bude pro diváky otevřen od 12 hodin.

V Praze-Velké Chuchli je tradičně zvláštní pozornost věnována nejmenším návštěvníkům. Děti do 15 let mají na všechny dostihové dny vstup zdarma, mládež do 18 let zaplatí pouze poloviční vstupné. Na chuchelských dostizích se děti rozhodně nudit nebudou. Zdarma se mohou svézt na ponících, bavit se na venkovním dětském hřišti a vyzkoušet atraktivní herní prvky. Animační program bude od 14 hodin opět připraven v dětském koutku Hříbátka, situovaném do krytého přízemí tribuny.

Diváci, kteří si chtějí dostihové odpoledne ještě více vychutnat, mohou si zakoupit jednodenní vstupenku do Derby Klubu. Ten nabízí příjemné prostředí, ideální výhled na dostihovou dráhu, pohodlný přístup k paddocku i možnost uzavírání sázek přímo v prostorách klubu.