Dostihový den českých lídrů: tradiční akcí prvního měsíce sezóny v Conseq Parku Velká Chuchle je British Racing Green Day, jehož již šestnáctý ročník se koná tuto neděli. Vrcholy programu budou Cena Vodafone & Ocenění českých lídrů (28. Memoriál prof. Václava Michala, I. k., 1400 m, 135 tis. Kč), v níž proti sedmi soupeřům zahájí sezónu loňský juniorský šampión Zock, a Cena Rigips (12. Memoriál Jaroslava Maška, II. k., 1400 m, 100 tis. Kč), mezi jejímiž devíti staršími aktéry se Master of Gold pokusí zopakovat triumf z Gomba handicapu. Celkem se uskuteční osm dostihů, nominováno je 87 koní a 24 jezdců. Úvodní dostih startuje ve 14 hodin, areál Conseq Parku bude otevřen od 12 hodin.

V Praze-Velké Chuchli je tradičně zvláštní pozornost věnována nejmenším návštěvníkům. Děti do 15 let mají na všechny dostihové dny vstup zdarma, mládež do 18 let zaplatí pouze poloviční vstupné. Na chuchelských dostizích se děti rozhodně nudit nebudou. Zdarma se mohou svézt na ponících, bavit se na venkovním dětském hřišti a vyzkoušet atraktivní herní prvky. Animační program bude od 14 hodin opět připraven v dětském koutku Hříbátka, situovaném do krytého přízemí tribuny.

Diváci, kteří si chtějí dostihové odpoledne ještě více vychutnat, mohou si zakoupit jednodenní vstupenku do Derby Klubu. Ten nabízí  příjemné prostředí, ideální výhled na dostihovou dráhu, pohodlný přístup k paddocku i možnost uzavírání sázek přímo v prostorách klubu.

Denní klubové vstupné 700 Kč zahrnuje: vstup do areálu závodiště a Derby klubu, Dostihový program a servírované menu.

Vstupenky jsou k dostání v den konání dostihů na pokladně Conseq Parku, nebo při objednávce míst pro pět a více osob kontaktujte předem (v pracovním týdnu před dostihovým dnem) obchodní oddělení: tel. 242 447 031.