Finiš Ceny Vodafone & Ocenění českých lídrů (28. Memoriálu prof. Václava Michala), hlavního trialu pro Velkou jarní cenu: zvítězil Mamadysh (ž. Koplík, č. 7) před Zockem (ž. Zatloukal, č. 6) a Rivertonem (ž. Šafář, č. 4).

Vítězem 59. Velké dubnové ceny ERSTE Factoring se stal FATHER FROST s žokejem Bauyržanem Murzabajevem.

Vítězi Betino Gomba handicapu 2017 se stali Master of Gold a polský žokej-šampión Szczepan Mazur.

Čtyřletý bělouš ARROGATE (ž. Mike Smith) potvrdil svou výjimečnost a poslední březnovou sobotu na dráze závodiště Meydan triumfoval v Dubai World Cupu 2017. Aktuálně vyhrál sedm z osmi dostihů (vč. BC Classic 2016 a Pegasus WCI 2017) a získal 17,084.600 dolarů!

Jarní trénink na chuchelské dráze.

Žokej Václav Janáček a pětiletý arabský plnokrevník Nil Aziz vyhráli hlavní dostih prvního dne mítinku "White Turf" ve švýcarském Svatém Mořici.

Vítězem prvního ročníku nového nejbohatšího dostihu světa, Pegasus World Cup Invitational ($12 mil.) se v Gulfstream Parku na Floridě stal favorizovaný svěřenec Boba Bafferta ARROGATE, hájící barvy stáje Juddmonte Farms prince Khalida bin Abdullaha, s žokejem Mikem Smithem.

Jedním z nových plemeníků v Hřebčíně Napajedla je i čtyřnásobný Gr.1 vítěz MEANDRE.

Na Nový rok v Dos Hermanas u Sevilly dosáhl Václav Janáček 850. rovinového vítězství kariéry.

Zimní ráno v Conseq Parku Velká Chuchle (3. prosince 2016).

Vítězem Breeders' Cup Classic 2016 ($6 mil.) se na závodišti v Santa Anitě stal tříletý hřebec ARROGATE s žokejem Mikem Smithem, když ve strhujícím duelu zdolal favorita California Chrome.