CAPFERRET a jeho tým po vítězství v listed steeplechase Prix Rigoletto (23. června, Auteil, Francie).

AL BUSTAN a žokej JOSEF BARTOŠ po triumfu v 47. SVENSKT GRAND NATIONAL.

Vítězem 65. Mironet Velké červnové ceny - hlavní přípravné zkoušky na České derby - se suverénně stal favorizovaný BLACK CANYON s žokejem Petrem Foretem.

Vítězem sobotní první kvalifikace na letošní Velkou pardubickou se stal ZARIF (ž. Bartoš) před dalším svěřencem Josefa Váni NO TIME TO LOSE (j. S. Ferhanov).

Vítězný návrat na nejvyšší scénu předvedl v 68. Velké květnové ceně VW WACHAL, a. s. pětiletý hnědák ALDAR, jeho žokej Jaromír Šafář získal čtvrtý víkendový triumf.

Vítězem 96. Velké jarní ceny Pražské plynárenské se stal SIR SUN s žokejem Jiřím Chaloupkou.

FASHION QUEEN a žokej Rene Piechulek vítězi v prvním klasickém dostihu sezóny, 69. Jarní ceně klisen. (Foto: Jana Syručková)

Finiš Ceny Vodafone & Ocenění českých lídrů (28. Memoriálu prof. Václava Michala), hlavního trialu pro Velkou jarní cenu: zvítězil Mamadysh (ž. Koplík, č. 7) před Zockem (ž. Zatloukal, č. 6) a Rivertonem (ž. Šafář, č. 4).

Vítězem 59. Velké dubnové ceny ERSTE Factoring se stal FATHER FROST s žokejem Bauyržanem Murzabajevem.

Vítězi Betino Gomba handicapu 2017 se stali Master of Gold a polský žokej-šampión Szczepan Mazur.

Čtyřletý bělouš ARROGATE (ž. Mike Smith) potvrdil svou výjimečnost a poslední březnovou sobotu na dráze závodiště Meydan triumfoval v Dubai World Cupu 2017. Aktuálně vyhrál sedm z osmi dostihů (vč. BC Classic 2016 a Pegasus WCI 2017) a získal 17,084.600 dolarů!

Jarní trénink na chuchelské dráze.