Radotínská 69
Praha 5
+420 242 447 031

Praha-Velká Chuchle je hlavním dostihovým závodištěm České republiky, vybudovaným již v roce 1906.

Provozovatel závodiště, společnost TMM, s r.o. každoročně pořádá 20 dostihových dnů se 160 dostihy. Kapacita hlediště zastřešené tribuny je 4000 míst k sezení, dále divácký sektor nabízí až 10.000 míst k stání a VIP zóna je připravena až pro 800 významných hostů. Každoročním vrcholem dostihové sezóny je České derby (od roku 1921), konané vždy třetí červnovou neděli, které je s dotací 2,5 mil. Kč (2014) nejbohatším rovinovým dostihem ve střední Evropě.

V Chuchelském Conseq Parku jsou kromě dostihů každoročně pořádány další významné sportovní a kulturní akce. Jedná se například o oblíbený běžkařský Ski Park, který je široké veřejnosti přístupný v zimních měsících, koncerty (červnová Country fontána), nebo sportovní soutěže pro veřejnost (červencová etapa akce Kolo pro život).

Conseq Park nabízí skvělé podmínky a reprezentativní prostory pro VIP hospitality - pořádání významných oslav, večírků nebo firemních událostí během dostihové sezóny i mimo ní. Závodiště disponuje zrekonstruovanými VIP salónky ve 4. patře, panoramatickou VIP restaurací až pro 300 hostů a skvělým cateringem. Vstupy na jednotlivé dostihy nebo roční členství je dostupné i jednotlivcům, kteří očekávají mimořádný dostihový zážitek, a to ve VIP Derby Clubu, umístěném ve 2. patře závodiště (pro členy mj.: welcome drink, špičkový catering, vlastní sázkové boxy, privátní terasu, dětský koutek, ad.)